Eerste valt tegen


VVS 1 was tweemaal tot het gaatje gegaan in een week tijd om de knappe uitzeges tegen SEW en Uitgeest te behalen. Tegen Hugo Boys liep VVS eigenlijk de hele wedstrijd achter de feiten aan. Al na een kwartier leidde rommelig verdedigen tot de 0-1, en na 25 minuten werd het door een keepersfout 0-2. Larbi greep in en wisselde na het half uur. VVS kwam iets beter in de wedstrijd, maar vlak voor rust scoorden de Noordenders uit een corner de 0-3. Met twee verdere wissels probeerde VVS de bakens te verzetten. Verdediger Gijs Koenis werd naar voren gestuurd, maar invaller Nick Horvers viel uit waardoor VVS weer met 10 man eindigde. Tot goals leidde het allemaal niet, waardoor 0-3 de flink teleurstellende eindstand werd. 

Business Club

Windenergysolutions
Van Diepen
Deventrade
Van Lierop
Rijkhoff
Schipper Kozijnen
KRNGroep
Rabobank
Piet Swart
ZON
Koopman

Subsponsors

SMP Sportcare
Heddes bouw
NL-Jobs
Fietsvoordeelshop
Univé
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer