Eerste onderuit in doelpuntenfestijn


VVS 1 speelde zondag een wedstrijd met twee gezichten tegen Westfriezen thuis. Waar bij rust een verrassende 3-0 voorsprong op het scorebord prijkte, was het na 90 minuten 4-5 voor de geelhemden uit Zwaag. Het was niet voor het eerst dit seizoen dat een ruime voorsprong niet vastgehouden kon worden helaas. Door goals van Stefan (2) en Mick was VVS zeer effectief de eerste helft. Na rust wist Westfriezen echter door drie goals in drie minuten gelijk te maken, en nam het in de 68e minuut een voorsprong. Vlak voor tijd werd het nog 3-5 en uiteindelijk 4-5. 

VVS heeft nu alle ploegen uit het linker rijtje gehad en moet de komende periode tegen ploegen als Hauwert, KGB en Texel de punten gaan pakken. Met als belangrijke taak: de pot achterin wat beter dichthouden. Want 5 goals tegen in 1 helft, daar is niet tegen op te voetballen. 

Business Club

Van Lierop
Rabobank
Schipper Kozijnen
ZON
Koopman
Deventrade
Rijkhoff
Van Diepen
Piet Swart

Subsponsors

NL-Jobs
Heddes bouw
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Univé
SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop