Eerste meeslepend naar zege


DWOW was vorig seizoen overtuigend kampioen geworden en had zich bovendien flink versterkt deze zomer, met enkele spitsen met Hoofdklasse ervaring erbij. In de seizoensopener wonnen ze maar liefst met 0-4 van Hollandia T, een middenmotor vorig seizoen. En dat was te merken, want vanaf het eerste moment werd VVS onder druk gezet en moest keeper en uitblinker Frank Appel handelend optreden. Des te jammer het was dat door een eigen fout na een kwartier de tegenstander op voorsprong kwam. Het spelbeeld bleef hetzelfde, maar toch was het VVS dat tegen de verhoudingen in de 1-1 wist te maken via Mick Koopman. Na rust bleven de Wieringers gevaarlijk, maar was het VVS dat weer wist te scoren via Mitchel Wester, de goed spelende neo senior die al zijn derde goal van het seizoen wist te maken (assist Frank Tool). De tweede helft gaf een gelijkwaardiger beeld dan de 1e, met kansen aan beide kansen. Het bleef echter spannend bij deze krappe voorsprong, totdat Mike Groot diep in blessuretijd de 3-1 wist te maken. Een knappe en zwaarbevochten zege voor het team van Larbi, die weer terug op het honk was. Hierdoor gaat VVS met 6 uit 3 zelfs voorlopig aan de leiding in de 3e klasse, waar alle clubs al punten hebben verspeeld na 3 speelrondes. Volgende week weer een leuke pot, uit tegen Westfriezen.

VVS 2 speelde thuis tegen HSV 2, ook een mooie tegenstander. Na een 0-0 ruststand brandde de wedstrijd volledig los de tweede helft. Na 0-1 achter maakte VVS vliegensvlug gelijk en kort daarna werd het 2-1. Na de 2-2 van HSV nam VVS wederom de leiding, maar wist HSV in de slotfase de, overigens terechte, gelijkmaker te maker. Met 4 punten uit 3 duels is het 2e behoorlijk begonnen aan haar debuut in de reserve 2e klasse.

Mooie ontwikkelingen zo vanuit de selectie dus!

Business Club

ZON
Deventrade
Piet Swart
Rabobank
Rijkhoff
Schipper Kozijnen
Koopman
KRNGroep
Van Lierop
Van Diepen
Windenergysolutions

Subsponsors

Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
NL-Jobs
Heddes bouw
SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop
Univé