Eerste laat punt liggen


VVS 1 speelde uit in Anna Paulowna tegen Kleine Sluis, waar het thuis met 0-2 van had verloren. Het werd een redelijk gelijk opgaande wedstrijd met kansen van beide kanten. Na 20 minuten kopten de gastheren de 1-0 binnen. VVS  bood echter weerstand en schiep zich meerdere serieuze kansen. Na een bal op de paal van Jesper Postt mocht invaller Patrick Oud, de laatste weken in het 2e actief, een penalty nemen en de 1-1 aantekenen. Ook daarna bleef het van beide kanten gevaarlijk. Het was echter Kleine Sluis dat als enige wist te scoren in de 84e minuut en zo de zege naar zich toe trok.

VVS 2 speelde ook uit tegen Kleine Sluis en bracht het er puur beter van af. Met 1-6 werd een zeer overtuigende zege behaald op de middenmotor. Hierdoor staat VVS nu 6 punten los op de nummer 2. Een verbazingwekkend knappe en stabiele prestatie tot op heden. De topper tegen Westfriezen 3 komt dichterbij, allemaal trainen mannen :) . 

Business Club

Van Diepen
Koopman
ZON
Piet Swart
Windenergysolutions
Deventrade
Rijkhoff
Rabobank
Van Lierop
Schipper Kozijnen

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Univé
NL-Jobs
Heddes bouw