Eerste laat punt liggen


VVS 1 speelde uit in Anna Paulowna tegen Kleine Sluis, waar het thuis met 0-2 van had verloren. Het werd een redelijk gelijk opgaande wedstrijd met kansen van beide kanten. Na 20 minuten kopten de gastheren de 1-0 binnen. VVS  bood echter weerstand en schiep zich meerdere serieuze kansen. Na een bal op de paal van Jesper Postt mocht invaller Patrick Oud, de laatste weken in het 2e actief, een penalty nemen en de 1-1 aantekenen. Ook daarna bleef het van beide kanten gevaarlijk. Het was echter Kleine Sluis dat als enige wist te scoren in de 84e minuut en zo de zege naar zich toe trok.

VVS 2 speelde ook uit tegen Kleine Sluis en bracht het er puur beter van af. Met 1-6 werd een zeer overtuigende zege behaald op de middenmotor. Hierdoor staat VVS nu 6 punten los op de nummer 2. Een verbazingwekkend knappe en stabiele prestatie tot op heden. De topper tegen Westfriezen 3 komt dichterbij, allemaal trainen mannen :) . 

Business Club

Deventrade
Koopman
Schipper Kozijnen
Van Lierop
Van Diepen
Piet Swart
Rijkhoff
Rabobank
ZON

Subsponsors

Heddes bouw
NL-Jobs
Fietsvoordeelshop
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
Univé