Eerste in slotfase onderuit


VVS 1 won eerder uit bij KGB met 0-3 en opende ook zondag sterk. Na 10 minuten schoot Stefan Dol op de paal en ook waren er kansen voor Mike Groot, Nick Horvers en Ruben Koelemeijer. Geheel tegen de verhouding in kwam KGB echter na een half uur op 0-1, wat ook de ruststand was. De tweede helft was het spelbeeld anders en kreeg KGB meer kansen, waaronder een doelpunt wat afgekeurd werd wegens buitenspel. VVS ging aanvallender spelen en kwam in de 80e minuut op 1-1 door Mike Groot uit een corner. Het rook bloed en zette aan, waardoor er een open wedstrijd ontstond. Kort voor tijd kreeg een KGB'er rood en kwam VVS zelfs in overtal te staan. Des te zuurder was het dan ook dat in de 94e minuut een afstandschot van KGB binnenviel en het alsnog 1-2 werd. Net als vorige week dus een nederlaag in de slotfase, met een kater tot gevolg.

VVS staat hierdoor nu een punt boven een nacompetitieplek en zal punten moeten gaan pakken. Dat zit er zeker in. De volgende thuiswedstrijd tegen Texel'94 wordt een hele belangrijke wat dat betreft. Hup VVS !

Business Club

Deventrade
Van Diepen
Schipper Kozijnen
Piet Swart
Rabobank
Windenergysolutions
ZON
Van Lierop
Rijkhoff
Koopman

Subsponsors

Heddes bouw
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop
NL-Jobs
Univé