Eerste in extremis gelijk


VVS 1 speelde zondag in Zwaag een wedstrijd met twee gezichten. In de eerste helft begon het goed en ontstonden vanuit een overwicht diverse kansen. Helaas werden die niet benut en kwam Westfriezen na 35 minuten wel op 1-0. Gelukkig voor VVS wist Patrick Oud nog voor rust de 1-1 op het bord te zetten. Na rust verwacht je dat VVS doorstoomt, maar dat gebeurde niet. Sterker nog, Westfriezen kreeg de overhand en VVS ging slapper spelen. In de 66e minuut werd het 2-1 voor de Zwaagers, waarna VVS ging wisselen. Frank Appel hield VVS in de wedstrijd met enkele goede reddingen, en zowaar scoorde Mike Groot in de blessuretijd de gelijkmaker nog! 

Door winst van Winkel en verlies van Hugo Boys en Hauwert is de stand met nog twee wedstrijden te gaan als volgt:

10. Hauwert 24-29

11. VVS'46 24 - 27

12. Hugo Boys 24-25

13. Winkel 24-25

Plek 12 en 13 gaan nacompetitie spelen tegen degradatie, nummer 14 Texel'94 is al gedegradeerd. Het komt er op neer dat VVS zondag thuis tegen Winkel heel goede zaken kan doen als het wint, met een Hugo Boys dat tegen Grasshoppers speelt. Een erop of eronder wedstrijd dus, we hoeven niemand uit te leggen dat de mannen jullie steun goed kunnen gebruiken ! 

Business Club

Windenergysolutions
Van Lierop
Deventrade
Piet Swart
Rabobank
Schipper Kozijnen
ZON
Rijkhoff
Van Diepen
Koopman

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
Univé
SMP Sportcare
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw