Eerste haalt uit tegen Vesdo


VVS 1 speelde haar tweede bekerwedstrijd tegen vierdeklasser Vesdo uit Schagerbrug, dat haar eerste duel met 3-1 van ALC had gewonnen. Het werd eenrichtingsverkeer richting het Schagerbrugger doel. Voor rust scoorde VVS tweemaal, en na rust liefst zesmaal.=, met een 8-0 eindstand als resultaat. Mick Koopman deed waar hij goed in is en scoorde viermaal, terwijl Joris Maas, Mitchell Wester, Stefan Dol en Mike Groot eenmaal scoorden. VVS speelt zondag haar laatste pouleduel in de beker tegen ALC en kan dan een vervolg in het bekertoernooi verzekeren, na twee zeer ruime overwinningen. 

VVS 2 had (veel) meer tegenstand en wel van reserve hoofdklasser FC Uitgeest 2, en verloor met 6-2. VVS 4 speelde verdienstelijk gelijk, uit tegen Purmerland 2, met 4.4. 

Business Club

Piet Swart
Rijkhoff
Rabobank
Koopman
ZON
Windenergysolutions
Van Lierop
Deventrade
Van Diepen
KRNGroep
Schipper Kozijnen

Subsponsors

NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
Heddes bouw
Univé
Fietsvoordeelshop