Eerste gelijk tegen VVW


VVS 1 speelde na de winst tegen Hollandia T tegen de Wervershovers, die een goede selectie hebben maar verrassend laag staan dit seizoen. Ze hebben de punten dan ook hard nodig en openden goed tegen VVS, dat Frank Appel al tweemaal moest laten redden in de openingsfase. In het begin was VVS sterker, maar ook VVS kreeg later haar kansjes. Na rust was het Ruben Koelemeijer die de paal raakte, en beiden ploegen kregen wat kansen maar scoorden niet in een wedstrijd die volgens voorzitter Co Scholten geen goed niveau gehad. De afterparty met zanger Henk Naber was echter dan weer geweldig volgens de sfeergevoelige voorzitter ! VVS blijkt hierdoor in de middenmoot, en volgende week wacht een mooie uitdaging met een thuiswedstrijd tegen SEW uit Nibbixwoud. 

Business Club

Van Diepen
Deventrade
ZON
Koopman
Windenergysolutions
Piet Swart
Rijkhoff
Schipper Kozijnen
Rabobank
KRNGroep
Van Lierop

Subsponsors

Heddes bouw
Univé
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
Fietsvoordeelshop
NL-Jobs