Eerste boekt bekerwinst


VVS had een overwicht tegen de Hensbroekers, maar deze zijn vaak een taaie tegenstander. Het duurde dan ook tot kort voor rust voordat Mike Groot de 1-0 binnenkopte na een corner van Jeroen Kossen. Na rust wisselde VVS enkele keren en was het wederom Mike die in de 72e en 75e scoorde en zo de wedstrijd besliste. Met een tweede 3-0 zege lijkt VVS, met 6 uit 2 en een wedstrijd tegen het nog puntloze WMC, de bekergroep te kunnen gaan winnen. Een punt is voldoende tegen de Waard Molenboys Combinatie komende zondag.

VVS 2 had een zeer sterke tegenstander in de beker in de vorm van Fortuna Wormerveer 2. Deze amateurtopvereniging speelt met het 2e in de reserve 1e klasse en met de jeugd op hoog niveau. Dat was ons 2e te veel getuige de 5-1 nederlaag die werd geleden. Na de eerdere zege op RKEDO 2 volgt volgende week nog een mooie test tegen Spartanen 2, eveneens reserve 1e klasser. Mooie oefenwedstrijden voor het debuutseizoen in de 2e klasse. 

Business Club

Schipper Kozijnen
Rabobank
Koopman
Piet Swart
Van Diepen
Van Lierop
Windenergysolutions
ZON
Rijkhoff
Deventrade

Subsponsors

NL-Jobs
Univé
Heddes bouw
SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Fietsvoordeelshop