Doe mee aan de VVS EK pool


Doe mee met de VVS'46 EK pool!

We roepen iedereen op om zijn of haar voetbalkennis te laten zien en deel te nemen aan onze VVS EK pool. Er is een subpoule gemaakt waar je online voorspellingen kunt invullen en de ranglijst kunt inzien. Het inschrijfgeld is 5 euro en de eerste drie van de ranglijst winnen een leuke prijs. De helft van het inschrijfgeld gaat naar prijzen, de andere helft gaat naar het Bielzenplan en komt dus ten goede aan onze jeugd. Hoe meer deelnemers, hoe groter de pot dus!

Het invullen van de voorspellingen kan tot vrijdag 11 juni via deze link. Maak een account aan en vul alvast de groepsfase in, de knock out fase volgt later. Betalen kun je via deze link. Natuurlijk delen we de tussenstanden via onze oranje kanalen. We hopen op veel deelname!

Namens de PR commissie, Ruud

Business Club

Rabobank
Windenergysolutions
Van Lierop
Schipper Kozijnen
Koopman
Piet Swart
Deventrade
KRNGroep
Van Diepen
Rijkhoff
ZON

Subsponsors

Fietsvoordeelshop
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Heddes bouw
SMP Sportcare