Diploma voor Jan Peereboom


Met zijn 80 jaar zet Jan Peereboom zich nog steeds volop in voor VVS'46. Actief in de sponsorcommissie sleept hij menig contract binnen voor VVS'46. Daarnaast print hij bij de thuiswedstrijden de Poortnieuws. Dit doet hij al vele jaren, maar recentelijk moest hij toch echt omscholen. Waar de Poortnieuws voorheen vanuit een eenvoudig te bedienen kopieerapparaat kwam, wordt deze tegenwoordig op een laserprinter geprint. En om het nog ingewikkelder te maken moet hij de Poortnieuws uit een Dropbox downloaden voordat deze geprint kan worden. De meeste mensen haken hier al af, maar Jan niet. Ook op 80 jarige leeftijd staat Jan open om zich dit eigen te maken. Afgelopen zondag melde Jan dan ook trots dat hij het geflikt had zonder support van anderen. Vandaar dat Jan nu met de titel "gecertificeerd printer van de Poortnieuws" mag rondlopen. Jan gefeliciteerd en hopelijk mogen wij nog lang genieten van jouw inzet.

Business Club

Van Diepen
Rijkhoff
Van Lierop
Deventrade
Schipper Kozijnen
ZON
Koopman
Rabobank
Piet Swart

Subsponsors

Univé
Fietsvoordeelshop
Heddes bouw
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare