De kweekvijver is van start gegaan


De kweekvijver is van start gegaan, en hoe! Maar liefst 10 kinderen staan al aan het begin van het seizoen te trappelen om te gaan voetballen! Frank Dekker en Erwin de Graaf nemen dit seizoen afwisselend de honeurs waar. Iedere zaterdagochtend om 9:00u zal de kweekvijver bij mooi weer trainen op het D veld. Bij slecht weer zal er iets eerder getraind worden in de zaal. Communicatie hierover gaat uiteraard via de kweekvijver app. 

Het is mooi om te zien dat er al zoveel kinderen begonnen zijn in de kweekvijver. Hoe meer kids beginnen in de kweekvijver, des te meer aanwas we hebben voor de JO7 en JO8 in de seizoenen erna!

Alle ouders die enthousiast zijn over de kweekvijver; laat je zoon of dochter erover vertellen op school en aan vriendjes en vriendinnetjes. Ieder kind van 5 of 6 jaar mag op zaterdagochtend gratis meedoen. Vindt het kind het leuk? Dan volgt na drie keer trainen in de kweekvijver een aanmeldformulier. 

Tot ziens bij de kweekvijver van VVS'46!

 

Business Club

KRNGroep
Deventrade
Rijkhoff
Van Diepen
Windenergysolutions
Van Lierop
ZON
Koopman
Rabobank
Schipper Kozijnen
Piet Swart

Subsponsors

Univé
Fietsvoordeelshop
Heddes bouw
SMP Sportcare
NL-Jobs
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer