De kop is er af


VVS speelde al na een eerste volle trainingsweek tegen een tegenstander die al weken aan de slag is, drie klassen hoger speelt en al enkele wedstrijden tegen divisieclubs in de benen had. Desondanks wisten de oranjehemden lang stand te houden. Met rust was het 1-1 mede door een VVS goal van Stan Groot. Pas na een uur werd het 2-1 voor de Horinezen. De pijp was daarna leeg bij VVS en ook de vele wisselingen deden het spelbeeld niet goed. Hollandia rook bloed en wist in een half uur maar liefst zeven keer te scoren... met een 8-1 eindstand tot gevolg. Een wedstrijd met twee gezichten dus. Donderdag oefent VVS thuis tegen Con Zelo uit Waarland. 

Business Club

Windenergysolutions
Schipper Kozijnen
Rijkhoff
Van Diepen
Piet Swart
Rabobank
Koopman
Deventrade
Van Lierop
ZON

Subsponsors

Heddes bouw
SMP Sportcare
Univé
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Fietsvoordeelshop
NL-Jobs