De jongste KNVB-scheidsrechter van N-H


Daniel Terpstra (15) is vorige week aan de KNVB-academie geslaagd voor het diploma verenigingsscheidsrechter. 
Daarmee is hij de jongste gediplomeerde scheidsrechter voor veldvoetbal in het district West 1.

Op 5-jarige leeftijd is Daniel begonnen met voetbal bij VVS-46. Hij is jarenlang keeper geweest, maar het fluiten en een wedstrijd leiden, trok hem toch meer. Al snel begon zijn talent op te vallen en is hij door FC Volendam gevraagd om als vaste scheidsrechter de landelijke wedstrijden te fluiten van de selectie jongens rond de 12 jaar. Daniel fluit dus bijvoorbeeld een wedstrijd Volendam – Ajax!  

Maar zijn eigen vereniging laat hij ook niet in de steek en hij fluit graag de jeugdwedstrijden. Ook is hij een van de weinige jonge scheidsrechters die het geen punt vindt om meiden te fluiten.

Nu Daniel het diploma op zak heeft mag hij alle wedstrijden fluiten ongeacht de leeftijd van de spelers; tot een bepaalde klasse. Voor het komende seizoen staat de volgende opleiding alweer op stapel, zodat hij nóg meer wedstrijden mag fluiten. Daniel zegt altijd dat hij de nieuwe Björn Kuipers wil worden. Hij is al aardig op weg!

Business Club

Rijkhoff
Deventrade
KRNGroep
Schipper Kozijnen
Windenergysolutions
Piet Swart
Van Lierop
Rabobank
Van Diepen
ZON
Koopman

Subsponsors

Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Fietsvoordeelshop
Heddes bouw
NL-Jobs
SMP Sportcare
Univé