D2 scoort positief


VVS'46 heeft Sportief Presteren Positief Scoren hoog in het vaandel staan. Onze D2 weet hier op juiste wijze invulling aan te geven als het gaat om Postief Scoren. Vol respect geven onze mannen tegenwoordig nu ook voor de wedstrijd een hand aan de tegenstander. Dit gebeurt nadat de scheidsrechter de spelerspassen heeft gecontroleerd. Ook zonder spelerspassen kan hier natuurlijk gehoor aan gegeven worden als de coaches van beide partijen dit even met elkaar afstemmen. Zou het niet mooi zijn als meerdere teams van VVS'46 dit oppakken.

Business Club

Deventrade
Windenergysolutions
Rabobank
Van Lierop
Rijkhoff
KRNGroep
ZON
Piet Swart
Van Diepen
Schipper Kozijnen
Koopman

Subsponsors

Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
SMP Sportcare
Heddes bouw
Univé
NL-Jobs
Fietsvoordeelshop