Corona update VVS'46


Corona update VVS’46

Naar aanleiding van de persconferentie van Premier Rutte en Minister de Jonge van 8 maart 2021 zijn de volgende coronamaatregelen van kracht. Voor VVS’46 betekent dit dat alle wedstrijden, zowel bij de jeugd als bij de volwassenen, komen te vervallen. Trainen tot en met 26 jaar is toegestaan, en vanaf 16 maart mogen senioren van 27 jaar en ouder weer in groepjes van 4 trainen. Tot die tijd zijn de huidige regels van kracht. Kantine en kleedkamers zijn gesloten. De Oranjehal mag NIET gebruikt worden. Alleen samen krijgen we corona onder controle.

Hieronder vindt u een lijst met onze maatregelen per onderwerp met betrekking tot de COVID-19 regelgeving.

Algemeen:

 • Bij klachten blijf je thuis.
 • Als eerste vragen wij iedereen om zich aan de regels te houden. We moeten het samen doen. 

Sportcomplex:

 • Op het complex van VVS’46 houden we buiten de velden 1,5 meter afstand.
 • Op de paden is markering aanwezig, en houden we zoveel mogelijk rechts en geven we elkaar de ruimte.

Kantine / Terras:

 • De kantine is gesloten
 • Kantine is voor publiek gesloten, mag echter wel worden gebruikt voor vergaderingen mits de veilige afstand wordt nageleefd.

Kleedkamers:

 • De kleedkamers zijn gesloten en mogen niet worden gebruikt.
 • Omkleden en douchen doe je dus thuis.

Wedstrijden / trainingen: (zaal en veld)

 • Zaal- en veldwedstrijden zijn de komende weken afgelast.
 • Bij trainingen van de jeugd tot en met 17 jaar komen de spelers zoveel mogelijk zelfstandig naar VVS’46. De kweekvijver wordt door de trainer bij het hek opgehaald. Oudere spelers tot en met 17 jaar kunnen zelfstandig naar het veld lopen. Ouders blijven buiten de poort.
 • Spelers tussen 18 tot en met 26 jaar mogen buiten weer vrij trainen in groepsverband
 • Seniorenteams vanaf 27 jaar en ouder mogen vanaf 16 maart trainen in groepen van vier personen en met onderling 1,5 meter afstand.
 • Na de training ga je direct naar huis en blijf je niet bij een andere training kijken, want dan ben je immers supporter en dat is niet toegestaan.
 • Oefenwedstrijden binnen de vereniging voor spelers tot en met 26 jaar zijn toegestaan zolang er geen toeschouwers aanwezig zijn. Indien interesse graag contact opnemen met Irma Vlaar wedstrijdsecretaris_jun@vvs46.nl of 06-83806770 (alleen Whatsapp).

Oranjehal:

 • De Oranjehal is gesloten en mag dus niet gebruikt worden.

Bestuurskamer:

 • De bestuurskamer zal tot nader order gesloten blijven voor bezoekers en voor vergaderingen met meer dan 4 deelnemers.

 

We begrijpen dat het wennen zal zijn, maar als we ons samen aan deze regels houden, kunnen we hopelijk snel weer voetballen. De gemeente is nog bezig met de noodverordening voor Opmeer. Zodra er wijzigingen doorgevoerd worden, melden wij dit.

Je vindt alle informatie over& het coronavirus en sport op deze pagina van de Rijksoverheid

 

Dank voor uw begrip en medewerking.

Het bestuur van VVS’46

Business Club

Rabobank
Van Lierop
Windenergysolutions
Koopman
Rijkhoff
KRNGroep
ZON
Deventrade
Van Diepen
Schipper Kozijnen
Piet Swart

Subsponsors

Heddes bouw
NL-Jobs
SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
Fietsvoordeelshop