Afscheid van René Kool bij VVS’46


Trainer/coach René Kool gaf voor de laatst training bij VVS’46. Op zaterdag 6 juni was de laatste trainingsavond bij VVS’46 van meisjes O15-17 van het seizoen 2019/2020. Na de versoepeling waren al enkele trainingen geweest, maar deze avond mochten ook eindelijk weer partijtjes met en tegen elkaar gespeeld worden na de nieuwe versoepeling per 1 juni. Er werd begonnen met voetbalgolf, waarbij de 35 meiden maar liefst elf holes langs moesten om daarna met de partijtjes af te sluiten. Volgend seizoen worden deze meiden MO19 en MO17 waarbij opvallend is dat bij MO19 er inmiddels een selectie van 20 meiden is ontstaan. De toekomst zit wat dat betreft bij VVS’46 wel goed. Na afloop werden diverse personen bedankt en werd er nog samen wat gegeten en gedronken en afscheid genomen van trainer/coach René Kool. René heeft de afgelopen drie jaar deze meiden training gegeven en zei met pijn in het hart afscheid te nemen van deze geweldige groep. Enthousiasme, geweldige trainingsopkomst, teamgeest van de meiden met elkaar en de acceptatie en waardering naar de trainer waren er wekelijks. René Kool: “Door de drie verenigingen waar ik training geef moest ik keuzes maken, maar een andere trainer en coach voor de groep kan natuurlijk ook zeer verfrissend werken” 

 

Tekst en beeld: Nancy Holderbeke

dekogge.eu

Business Club

Schipper Kozijnen
Rijkhoff
Windenergysolutions
KRNGroep
Van Diepen
ZON
Van Lierop
Piet Swart
Deventrade
Koopman
Rabobank

Subsponsors

Univé
Fietsvoordeelshop
Heddes bouw
SMP Sportcare
Frans Maas Schildersbedrijf Opmeer
NL-Jobs